Check

Ücretsiz Deneyin

Elkom Ekosoft Ticari Paket Programlarını keşfetmeye hoş geldiniz. Sunduğumuz çözümlerle, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı bir ticari yazılım çözümüne sahip olacaksınız. İşletmelerin en zorlu ihtiyaçlarına bile yanıt vermek üzere tasarlanmış olan Ekosoft Ticari Paket Programlarımız, iş süreçlerinizi kolaylaştırarak, verimliliği artırmanızı sağlar.

EkoSoft Mikro Ticari Paket

10.000
  • Şifre : ELKOM
İndir

EkoSoft Standart Ticari Paket

15.000
  • Şifre : ELKOM
İndir

EkoSoft Pro Ticari Paket Programı

20.000
  • Şifre : ELKOM
İndir

EkoSoft Üretim Ticari Paket Programı

25.000
  • Şifre : ELKOM
İndir

EkoSoft Barkod Hızlı Satış

22.000
  • Şifre : ELKOM
İndir

Bizimle birlikte, iş süreçlerinizi yönetmek ve işletmenizin büyümesini hızlandırmak için gereken teknolojiye sahip olacaksınız. Demoyu indirerek Ekosoft Ticari Paket Programlarının işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini kendiniz görün. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sahip Olacağınız Program Modülleri

EkoSoft Mikro Ticari Paket EkoSoft Standart Ticari Paket EkoSoft Pro Ticari Paket Programı EkoSoft Üretim Ticari Paket Programı EkoSoft Barkod Hızlı Satış
Cari Hesap Takibi
Stok ve Depo Takibi
Genel Gider Takibi
e-Fatura / e-Arşiv
Sipariş & Teklif Takibi
Stok Fişi Takibi
Kasa
e-İrsaliye
Fatura Takibi
Çek/Senet
Banka
Personel
Kar/Zarar - KDV Analizi
Üretim - Maliyet Planı
Barkodlu Satış

Bu programlar; Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, E-Fatura/E-Arşiv Fatura/E-İrsaliye, Kasa, Çek/Senet, Banka, Personel, Stok Fişi Takibi, Sipariş & Teklif (Alış/Satış) Takibi ve Kar/Zarar - KDV Analizi gibi geniş bir yelpazede işlevsellik sunar. Farklı sektörlerin ve işletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli modüller içerir. Ekosoft Ticari Paket Programlarımız, işletmenizin verimliliğini artırmak, operasyonları hızlandırmak ve karlılığı iyileştirmek için gereken tüm araçları ve özellikleri sağlar.