Check
Elkom Yazılım Bilgisayar

Hakkımızda

ELKOM

Elkom, 1993 yılından günümüze ticari paket programlar, e-dönüşüm kapsamında e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, bilgisayar, oem parça, web sitesi, network sistemleri, teknik servis bakım hizmetleri konusunda hizmet vermektedir.

ELKOM olarak, kuruluşumuzdan bu yana temel hedefimiz; güvenilir ve ileri teknoloji yazılım ve hizmetlerimizi siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmak olmuştur. 'Müşteri daima haklıdır' ilkesini benimseyerek, teknik servis, destek ve eğitim hizmetlerimizi doğru zamanda ve doğru yerde sunmayı kendimize görev bildik.

Sizlerin desteği ve referanslarıyla ELKOM, büyümeye devam edecek ve hizmet kalitemizi her zaman en yüksek seviyede tutmaya özen gösterecektir. Her zaman, satış, servis, hizmet ve eğitim konularında en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek, kalitemizi sürekli bir biçimde geliştireceğiz.

ELKOM'u her zaman duyacak ve göreceksiniz. Çünkü bizim için önemli olan, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle, her türlü geri bildiriminizi dikkatle dinliyor ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla, ELKOM.

Ekibimiz

Muharrem KERİMOĞLU
Muharrem KERİMOĞLU
Kurucu / Yönetici
Egemen KERİMOĞLU
Egemen KERİMOĞLU
Bilişim Uzmanı