Check

Tarihçemiz

Günümüz

EDM Bilişim ile e-dönüşüm hizmetleri ortaklığında ELKOM üzerinden e-fatura, e-arşiv fatura entegrasyonu sağlamaktayız. Ayrıca firmanızı büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır. Bu kapsamda web tasarım ve kodlama ile kurumsal veya e-ticaret sitelerinizi hazırlıyoruz. Dijital pazarlama ile potansiyel müşterilere ürün veya hizmetlerinizi tanıtıyoruz.

Tarihçemiz

2010'lar

Güvenlik tehditlerinin sürekli şekil ve yöntem değiştirerek çoğalması bilgi güvenliğini tehdit etmektedir.ELKOM bu tehditleri en düşük seviyeye indirmek , müşteri bilgi güvenliğini garanti altına almak için 2014 yılında Firewall Türkiye'yi kurmuştur.Güvenlik duvarı, vpn, e-posta sunucusu, NAS yedekleme sistemleri, sunucu güvenlik ve kurulumu hizmetlerini müşterilerine ulaştırmıştır.ELKOM YAZILIM olarak Sophos Yetkili Ortağıyız.

Tarihçemiz

2000'ler

ELKOM 15 yıllık sektör tecrübesi, müşterilerden gelen istek ve tavsiyeler doğrultusunda EkoSoft Ticari Paket Programlarını 2005 yılı Ocak ayında siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.ELKOM EkoSoft programlarını internet üzerinden online destek ve kurulum hizmeti ile Türkiye çapında 3000 den fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

Tarihçemiz

1990'lar

ELKOM GRUP 1993 yılında Muharrem KERİMOĞLU tarafından Ankara'da bilgisayar, ticari paket programlar ile oem parça satışı , network sistemleri kurulumu, teknik servis ve bakım hizmetleri konusunda faaliyette bulunmak amacı ile kurulmuştur.Elkom bilgisayar olarak kendi markası olan NIXON markalı bilgisayarları 4000 in üzerinde bireysel ve ağ sistemleri olarak müşterilerinin kullanımına sunmuştur.